Mentör Adı, Soyadı Birimi Uzmanlık
Fethiye ÖZBERK Akçakale MYO, Organik Tarım Programı ERASMUS Projesi Değerlendirmesi
Serdal ARSLAN Birecik MYO, Elektrik ve Enerji Bölümü  
Zafer DOĞU Bozova MYO, Su Ürünleri Bölümü  
Ömer Sait KILIÇ Bozova MYO, Su Ürünleri Bölümü  
Ragıp TERZİ Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri Bölümü  
Mehmet Emin USTA Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri Bölümü  
Sedat ŞEN Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri Bölümü  
Fred Barış ERNST ERASMUS Koordinatörü  
Çiğdem KÜÇÜK Fen Edebiyat Fakültesi, Biyoloji Bölümü  
Göksal SEZEN Fen Edebiyat Fakültesi, Biyoloji Bölümü  
Hasan AKAN Fen Edebiyat Fakültesi, Biyoloji Bölümü  
Abdullah GÖKTAŞ Fen Edebiyat Fakültesi, Fizik Bölümü  
Mustafa DURGUN Fen Edebiyat Fakültesi, Kimya Bölümü  
Ahmet KILIÇ Fen Edebiyat Fakültesi, Kimya Bölümü  
N.Feyza YALÇIN Fen Edebiyat Fakültesi, Matematik Bölümü  
Mahmut KAYA Fen Edebiyat Fakültesi, Sosyoloji Bölümü  
Hakan GÜLERCE Fen Edebiyat Fakültesi, Sosyoloji Bölümü  
Efe DURMUŞ Fen Edebiyat Fakültesi, Tarih Bölümü  
Şerife YALÇIN Fen-Edebiyat Fakültesi, Fizik Bölümü  
Mehmet Ali TÜRKMENOĞLU Fen-Edebiyat Fakültesi, Tarih Bölümü  
Emine AYTAR Hilvan MYO, Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü  
Ayşe CEBECİ İ.İ.B.F., İktisat Bölümü  
Ramazan AKBULUT İ.İ.B.F., İşletme Bölümü  
Ferit KÜÇÜK İ.İ.B.F., İşletme Bölümü  
Esra SİVEREKLİ İ.İ.B.F., Maliye Bölümü  
Gül GÜLER İLAHİYAT FAKÜLTESİ, İSLAM TARİHİ ve SANATLARI BÖLÜMÜ  
Mahmut ÖZTÜRK İLAHİYAT FAKÜLTESİ, TEMEL İSLAM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ  
Oğuz Ozan BİLEN Konservatuvar, Müzik Bölümü  
Mehmet Fatih TÜYSÜZ Mühendislik Fakültesi, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü  
İbrahim Berkan AYDİLEK Mühendislik Fakültesi, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Yapay zeka, Veri madenciliği, Makine Öğrenmesi, Bilgisayar Yazılımı, Yazılım Otomasyon Sistemleri
Celal ÇİFTÇİ Mühendislik Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü  
Ayşe Dilek ATASOY Mühendislik Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü  
Mehmet Fatih DİLEKOĞLU Mühendislik Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü  
Mehmet İrfan YEŞİLNACAR Mühendislik Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü  
Tuba Rastgeldi DOĞAN Mühendislik Fakültesi, Çevre Mühendisliği bölümü  
Deniz UÇAR Mühendislik Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü  
Mustafa ASLAN Mühendislik Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü  
Güzel YILMAZ Mühendislik Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü  
Ali KIRÇAY Mühendislik Fakültesi, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü  
Gencay SARIIŞIK Mühendislik Fakültesi, Endüstri Mühendisliği Bölümü  
Musa Serdar AKIN Mühendislik Fakültesi, Gıda Mühendisliği Bölümü   
Oğuz ŞİMŞEK Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümü  
Hüsamettin BULUT Mühendislik Fakültesi, Makina Mühendisliği  
Abdullah TAŞKIN Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü  
Ayşegül SARPKAYA Sağlık Hizmetleri MYO, Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü  
Ebru TEMİZ Sağlık Hizmetleri MYO, Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü  
İbrahim Ethem KARAAĞAÇLIOĞLU Teknik Bilimler MYO, İnşaat Bölümü  
Cemil SERT Tıp Fakültesi, Temel Tıp Bilimleri Bölümü  
Tuba ÖZGÖÇER Tıp Fakültesi, Temel Tıp Bilimleri Bölümü  
Deniz KORKMAZ Veteriner Fakültesi Temel Bilimler Bölümü  
sevil erdenliğ GÜRBİLEK Veteriner Fakültesi, Klinik Öncesi Bilimleri Bölümü  
Mehmet ÇABALAR Veteriner Fakültesi, Klinik Öncesi Bilimleri Bölümü  
İsmail Şah HAREM Veteriner Fakültesi, Temel Bilimler Bölümü  
Nihat DENEK Veteriner Fakültesi, Zootekni ve Hayvan Besleme Bölümü  
Mehmet SENBAYRAM Ziraat Fakültesi, Bitki Besleme ve Toprak Bölümü  
Shahid FAROOQ Ziraat Fakültesi, Bitki Koruma Bölümü  
Gökhan İsmail TÜYLÜ Ziraat Fakültesi, Tarımsal Yapılar ve Sulama Bölümü  
irfan ÖZBERK Ziraat Fakültesi, Tarla Bitkileri Bölümü  
Ali Volkan BİLGİLİ Ziraat Fakültesi, Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü  
Mehmet Ali ÇULLU Ziraat Fakültesi, Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü  
Salih AYDEMİR Ziraat Fakültesi, Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü  
Mehmet ÇETİN Ziraat Fakültesi, Zootekni Bölümü